O firmie - Produkty


Wybrane serwisy w języku angielskim:Znajdź produkt odpowiadający Twoim potrzebom:
 
Pracownicy sektora finansowego Klienci korporacyjni Pracownicy mediów
Dostęp do informacji o akcjach, obligacjach, papierach skarbowych oraz innych instrumentach finansowych dla osób profesjonalnie zajmujących się rynkami finansowymi jest niezwykle prosty dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Reutera.
Reuters oferuje szeroką gamę produktów dla przedsiębiorstw. Zarówno dyrektorzy finansowi jak i pracownicy innych departamentów znajdą rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.
Użytkownicy serwisów medialnych docenią jakość zdjęć, wiadomości, grafik oraz plików wideo pochodzących z całego świata, które od wielu lat dostarcza Reuters.


Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi przedstawicielami regionalnymi »
Więcej o produktach Reutera (w jęz. angielskim) »
Reuters 3000 Xtra - Materiały szkoleniowe »
 

Thomson Reuters jest największą na świecie międzynarodową multimedialną agencją informacyjną dostarczającą wiadomości o tematyce inwestycyjnej, biznesowej, finansowej, giełdowej, a także z dziedziny technologii i funduszy powierniczych do serwis?w mobilnych, internetowych, video oraz na interaktywnej platformie telewizyjnej. Dziennikarze Thomson Reuters są zobowiązani poprzez Reuters Editorial Handbook do wiarygodnego i bezstronnego prezentowania informacji.